دکتر محسن حسن‌زاده


  من محسن حسن زاده ، دکترای مهندسی عمران با بیش از ۱۰ سال سابقه تدریس دانشگاهی هستم . همچنین مدیر مسئول دفتر مهندسی شماره 1399 نظام مهندسی اصفهان در سالهای گذشته بوده ام. سه ثبت اختراح و بیش از ۳۵ مقاله ملی و بین المللی داشته و همچنین نویسنده کتب متعدد در زمینه‌ی «سیمان و پوزولان‌ها» و «روش تحقیق» در رزومه کاری خود می‌باشم .

دوره‌های متععدی در زمینه مدیریت، MBA ، DBA ، برندسازی ، فرانچایزینگ ، بازاریابی ، مشتری مداری و دوره‌های تخصصی عمران گذرانده‌ام. همچنین موسس برند غار و متخصص در زمینه ساخت غار و معماری آن هستم

خدمات ارائه شده در این وبسایت علاوه بر آموزش‌های تخصصی، در زمینه مشاوره ، طراحی ، ساخت و راه‌اندازی انواع رستوران ، فست وفود ، کافه و هتل می‌باشد همچنین دو کتاب نوشته خودم در مبحث فناوری سیمان و روش تحقیق در قسمت فروشگاه قابل خریداری است. .در این باره میتوانید از طریق منو تماس با من در ارتباط باشید.

 

مشاوره ، ساخت و راه اندازی رستوران و کافی‌شاپ

برند رستوران غار اولین بار در سال ۱۳۹۵ به ثبت رسیده است. این رستوران شامل یک سازه بشکل غار سنگی و به شیوه‌ای کاملا طبیعی طراحی و ساخته شده است. طراحی و ساخت این مجموعه توسط تیم تخصصی ما از سال ۹۰ شروع و پس از ۵سال در سال ۹۵ به پایان رسیده است. حس دلنشین فضای غار به همراه سرویس با کیفیت غذا ، باعث ثبت لحظاتی بیادماندنی خواهد بود.

بر این اساس برند رستوران غار آمادگی فرانچایزینگ امتیاز مجموعه غذایی غار (رستوران ، هتل ، کافه ، فست‌فود) می‌باشد. تیم ما آماده مشاوره در زمینه ساخت و راه اندازی یک رستوران یا مجموعه غذایی تحت برند غار طبق قرارداد فرانچایزینگ می باشد. در این باره بیشتر بدانید..

parallax background
<a href="/login/" class="sitek_login"><i class="icon-login"></i>ورود</a> <a href="/register/" class="sitek_reg"><i class="icon-user-add"></i>عضویت</a> <a href="/my-account/" class="sitek_dash"><i class="icon-vcard"></i>حساب من</a> <a href="/logout/" class="sitek_logout"><i class="icon-logout"></i>خروج</a>